windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Huawei Plotki/przecieki Urzadzenia

Flagowce od Huawei nadchodzą! Wiemy, jak będą wyglądały!

Huawei od niemal trzech kwartałów zmaga się z amerykańskim banem, który zablokował Chińczykom dostęp do usług Google. Co ciekawe, owe problemy nie przełożyły się na spadki sprzedaży produktów koncernu z Państwa Środka, gdyż produkty koncernu są chetnie wybierane przez użytkowników – choć niekoniecznie w Europie. Poznaliśmy właśnie wygląd modeli P40 i P40 Pro. Czy będą to smartfony, dla których zrezygnujemy z usług Google?

Huawei P40

Jak wiemy, wyniki sprzedaży Huawei Mate 30 i Mate 30 Pro w Europie trudno nazwać dobrymi. Spore grono entuzjastów znalazły one głównie w Chinach, których mieszkańcy i tak są odcięci od usług Google. Chiński producent ma jednak nadzieję, że w przypadku modeli z rodziny P40 wyniki sprzedaży będą całkiem niezłe, a wygląd tych urządzeń wyciekł już do sieci. Zaskoczenia nie ma. Podobnie, jak Samsungi z rodziny Galaxy S20, tak i słuchawki od Huawei zaoferują nam ogromną, wyglądającą niezbyt estetycznie wyspę aparatów. Widać więc, że wzornictwo Pixela od Google było ogromną inspiracją w przypadku projektowania tegorocznych, topowych smartfonów. Na froncie natomiast umieszczone zostanie wycięcie na podwójny aparat – podobne do znanego nam doskonale z Samsunga Galaxy S10 Plus.

Huawei P40 Pro

Huawei P40 i P40 Pro to z pewnością będą świetne smartfony. Koncern z Chin ma nadzieję, że dzięki Huawei Mobile Services uda się skłonić do ich zakupu użytkowników, którym nie zależy tak bardzo na usługach od Google, szukających po prostu solidnych urządzeń o topowych specyfikacjach. Czy ten plan się powiedzie? Przekonamy się za kilka miesięcy!

Źródło: 91mobiles