windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Ciekawostki Plotki/przecieki

Ważna i lubiana funkcja wróci do Androida? Google otwiera się na sugestie użytkowników!

Google nieustannie pracuje nad tym, by Android był dla nas jak najwygodniejszym w obsłudze systemem i by spełniał wymagania wszystkich użytkowników – nawet tych najbardziej wymagających. Jakiś czas temu koncern z Mountain View pozbawił nas możliwości nagrywania prowadzonych przez nas rozmów, co spotkało się z bardzo negatywnym przyjęciem ze strony użytkowników. Już wkrótce jednak osoby, które hejtowały utratę ważnej funkcji będą miały powód do zadowolenia.

Specjaliści z forum XDA doszukali się właśnie w jednej z testowych wersji aplikacji Telefon Google śladów wskazujących na powrót funkcji nagrywania rozmów. Trudno jednak na tą chwilę określić kiedy ta świetna funkcja wróci i dla jakich urządzeń będzie dostępna. Może okazać się, że koncern z Mountain View będzie chciał zachować ją na wyłączność dla smartfonów Pixel. Wiemy na pewno, że Google pracuje nad przywróceniem API do nagrywania rozmów od kwietnia 2019 r., kiedy to informacja ta została ogłoszona światu. Być może będzie to jedna z ważniejszych funkcji Androida 11, którego bliżej powinniśmy poznać już za kilka miesięcy.

Pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość i czekać na konkretne wieści związane z powrotem funkcji nagrywania rozmów do systemu Android. Z pewnością są wśród nas użytkownicy, dla których jest ona bardzo ważna. W jakich sytuacjach korzystaliście w przeszłości z nagrywania rozmów? Zapraszam do dyskusji w komentarzach!

Źródło: XDA