windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Ciekawostki Microsoft Samsung Urzadzenia

Ciekawy smartfon efektem współpracy Microsoftu i Samsunga!

Samsung Galaxy XCover Pro to nowy członek rodziny wytrzymałych smartfonów z Korei. Wyjątkowości dodaje mu fakt, że powstał w ramacu współpracy firmy Samsung z Microsoftem. Sprawdźmy więc, na jakiej płaszczyźnie była to kooperacja i jakie benefity przyniesie przyszłym użytkownikom tego urządzenia.

Wiele osób wybierając smartfona z danej półki cenowej, wśród kryteriów decydujących o zakupie wymienia schludny i elegancki wygląd owego urządzenia. Co jednak gdy pracujemy w trudnych warunkach, bądź dużo podrózujemy i istnieje ryzyko, że śliczniutki, szklany smartfon ulegnie zniszczeniu? Decydujemy się wtedy na zakup urządzenia pokroju Galaxy XCover Pro. Zaoferuje on dostęp do procesora Exynos 9611, 4 GB RAM, a sprzedawany będzie wyłącznie w wersji z 64 GB pamięci wbudowanej. Liczyć można także na obecność 6,3-calowego ekranu IPS TFT LCD o rozdzielczości Full HD+. Nie zabraknie charakterystycznego wcięcia na przednią kamerkę (13 MP). Na razie wiadomo, że smartfon będzie sprzedawany w USA. Nie ma informacji o dostępności w innych krajach. Cena to równowartość 499 USD. Przejdźmy jednak do pokłosia współpracy Samsunga i Microsoftu. Galaxy Xcover Pro wyposażony zostanie w funkcję walkie-talkie (push to talk), która działa w oparciu o popularną aplikację Teams. Kilka dni temu Microsoft ogłosił tę funkcję no i mamy – już wiadomo jakie będzie pierwsze urządzenie, na pokład którego ona trafi.

Czy nowe urządzenie z Korei zrobi furorę? Na pewno nie będzie rozchwytywane tak bardzo, jak flagowce Samsunga. Na pewno jednak znajdzie całkiem spore grono nabywców, dla których bardzo ważna jest niezawodność i funkcjonalność smartfona. A w przyszłości – kto wie – może współpraca Samsunga i Microsoftu zostanie jeszcze bardziej zacieśniona!

Źródło: informacja prasowa

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o