windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Ciekawostki Samsung Urzadzenia

Samsung ładnie nas zmylił! Kolejny, składany smartfon z ciekawym nazewnictwem!

Samsung przygotowuje nas do zbliżającej się wielkimi krokami premiery flagowców z rodziny Galaxy S20. Co ciekawe, wraz z nimi na rynek trafi kolejna generacja składanego urządzenia z Korei. Będzie to bardziej dopracowany następca Galaxy Folda, z którym wiązane są nieco większe nadzieje. Co ciekawe, Samsung nieźle namieszał w kwestii jego nazewnictwa!

Nowość reprezentuje zupełnie inną koncepcję od poprzednika. Będzie to składany smartfon konstrukcyjnie zbliżony do Motoroli RAZR. Zachowa jednak przy tym pewne elementy charakterystyczne dla Samsunga – jak umiejscowienie kamerki do selfie i rozmów wideo w centralnej części górnej krawędzi ekranu. Wiadomo także, że elastyczny ekran ma być zabezpieczony przed przypadkowym zarysowaniem (nawet paznokciem!) dzięki specjalnej warstwie odpowiednio przygotowanego, cieniutkiego szkła. Pogłoski mówią, że urządzenie ma zaoferować użytkownikom nagrywanie wideo w rozdzielczości 8K. Kolejna generacja składanego smartfona Samsunga zadebiutuje pod zupełnie nową marką. Najwyraźniej koncern chce zmazać negatywne wrażenie po pierwszym, awaryjnym Foldzie. Jeszcze do niedawna mówiło się o tym, że nowe, składane urządzenie trafi do sprzedaży jako Samsung Galaxy Bloom. Jednak okazało się, że jest to zaledwie jego nazwa kodowa. Dziś natomiast można śmiało powiedzieć, że kolejnej generacji składany Samsung zadebiutuje jako Galaxy Z Flip.

Jest to nazewnictwo całkiem udane, nawiązujące do sposobu, w jaki został zaprojektowany nowy smartfon. Czy jednak dobrze przyjmie się marketingowo? Przekonamy się już wktótce. Teraz wszystko w rękach speców od reklamy Samsunga, których zadaniem będzie odpowiednio sprzedać nam możliwości tego nie taniego urządzenia.

Źródło: @UniverseIce