windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Ciekawostki Plotki/przecieki Urzadzenia Xiaomi

Smartfon i 16 GB RAM? To kwestia kilku miesięcy!

Mimo, że nie jest już tak intensywna, walka na specyfikacje wśród producentów smartfonów nadal trwa. Za niecały miesiąc ma zadebiutować potężny Samsung Galaxy S20 Ultra. Jednak to nie on najprawdopodobniej będzie dzierżył palmę pierwszeństwa w benchmarkach. Oto bowiem nadchodzi Xiaomi Black Shark trzeciej generacji i może sporo namieszać!

W tym miejscu warto przypomnieć, że seria Black Shark od Xiaomi powstała z myślą o graczach. Dlatego producent postawił w jej przypadku na topowe podzespoły oraz ogromną ilość pamięci operacyjnej. Wszystko po to, żeby nawet najbardziej wymagającym graczom nie zabrakło wydajności w trakcie rozgrywki. Tak pokaźna ilość pamięci RAM wydaje się być wręcz absurdalna, jednak warto wziąć pod uwagę to, że gry mobilne są coraz bardziej wymagające, a dzięki wygórowanej specyfikacji Xiaomi Black Shark 3 pozwoli nabywcy cieszyć się płynną pracą niemal każdej gry przez długie miesiące – jeśli nie lata. Ponadto fani marki Black Shark raczej na pewno mogą liczyć na obecność procesora Snapdragon 865, a co za tym idzie – także modemu 5G.

Xiaomi Black Shark 3 powinien zadebiutować w ciągu 2-3 miesięcy. Z pewnością obok mocnej specyfikacji zaoferuje nam także wyszukane, nowoczesne wzornictwo. Co z ceną? Nie jest jeszcze oficjalnie znana, ale biorąc pod uwagę fakt, jak wyglądała ta kwestia w przypadku poprzedników, urządzenie zostanie wycenione bardzo rozsądnie.

Źródło: Gizmochina