windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Plotki/przecieki Samsung Urzadzenia

Seria Galaxy S20 z nowymi aparatami! Mają przed nami mniej tajemnic!

Samsungi z serii Galaxy S20 zadebiutują za niespełna miesiąc. Wiemy już o nich bardzo dużo, jednak co kilka dni spływają do nas jeszcze jakieś wieści związane z ich specyfikacjami, bądź funkcjami. Dziś poświęcę kilka słow aparatom, jakie mogą trafić na pokład tegorocznych flagowców, gdyż ciekawe informacje z nimi związane trafiły właśnie do sieci.

Jak już wiadomo, Samsung Galaxy S20 Ultra otrzyma topową specyfikację z głównym obiektywem o rozdzielczości 108 MP oraz potężnym teleobiektywem. Co jednak z niżej pozycjonowanymi smartfonami? W ich przypadku koncern z Korei chce pokusić się o zastosowanie zaprojektowanego od podstaw obiektywu o rozdzielczości 12 MP i wielkości piksela na poziomie 1.8 μm . To nieco zaskakujące doniesienie biorąc pod uwagę wcześniejsze informacje o mocarnym obiektywie najdroższego wariantu Galaxy S20, prawda? Warto jednak pamiętać, że w przypadku obiektywu Isocell 108 MP w trakcie wykonywania zdjęć dochodzi do łączenia pikseli i w konsekwencji i tak zapisywane są one w rozdzielczości 12 MP. Fotografie wykonywane za pośrednictwem topowego Galaxy S20 powinny więc charakteryzować się przede wszystkim wyższą szczegółowością.

Jak aparaty będą sprawowały się w praktyce? Przekonamy się za niecały miesiąc. Biorąc pod uwagę przecieki wskazujące na całkiem spore możliwości fotograficzne urządzeń, zostaną one na pewno skrupulatnie sprawdzone przez testerów. Oby nie skończyło się na zawodzie.

Źródło: Twitter