windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Ciekawostki Samsung Urzadzenia

Samsung potwierdza nazewnictwo flagowców. Nadchodzą spore zmiany!

Samsung za kilkanaście dni zaprezentuje nam nowe flagowce z rodziny Galaxy S. Od niedawna mówi się o tym, że koncern z Korei może pójść w ślady Apple i postawić na nowe rozdanie w kwestii nazewnictwa nowych flagowców. Dziś mamy już oficjalne potwierdzenie tych informacji – nadchodzą spore zmiany!

Na wstępie warto zaznaczyć, że nowe flagowce będą należeć do rodziny Galaxy S20. Jednocześnie koncern z Korei podnosi rangę następcy modelu Galaxy S10e, który będzie teraz podstawowym flagowcem w ofwercie Samsunga (Galaxy S20). Ponadto podczas konferencji Galaxy Unpacked zadebiutują jeszcze modele Galaxy S20+ oraz najmocniejszy Galaxy S20 Ultra. Ten ostatni ma nam zaoferować fantastyczne możliwości fotograficzne, na co na co może wskazywać jego nazwa kodowa – Hubble. Spodziewamy się więc w jego przypadku aparatu o rozdzielczości 108 MP oraz potężnego teleobiektywu. Jak wspomniałem wcześniej, w kwestii nazewnictwa koncern z Korei idzie w ślady Apple w kwestii nazewnictwa swoich topowych smartfonów (iPhone Xr -> iPhone 11). Czy podobnie jak w przypadku iPhone’ów takie rozwiązanie okaże się być strzałem w dziesiątkę? Myślę, że można się tego spodziewać.

Nie mogę się doczekać prezentacji nowości. Z pewnością Samsung nie zawiedzie naszych oczekiwań. Całokształt pracy Koreańczyków ocenimy jednak dopiero w lutym, gdy nowe flagowce trafią w ręce testerów.

Źródło: Android Authority

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o