windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualizacje Aktualności Android Urzadzenia Xiaomi

Xiaomi zapowiada nową wersję swojej nakładki! MIUI 12 w drodze!

Xiaomi oferuje nam urządzenia w naprawdę świetnej relacji ceny do jakości. Ich użytkownicy natomiast cenią producenta za lekką i intuicyjną nakładkę systemową MIUI. Koncern dopiero co rozpoczął wdrażanie MIUI 11, a w sieci już pojawiła się pierwsza wzmianka związana z kolejną odsłoną interfejsu.

Obecnie wdrażana wersja MIUI skupia się na wsparciu dla trybu ciemnego (lansowanego nam przez samego Androida 10), funkcji Always-on-Display, trybach oszczędzania energii czy wyłączeniu niektórych, hejtowanych przez użytkowników, zbędnych reklam w nakładce. Xiaomi natomiast, poprzez logo MIUI 12, które trafiło do sieci, delikatnie sugeruje nam, w jakim kierunku może pójść dalszy rozwój interfejsu dedykowanego smartfonom z Chin. Moze on zyskać na wizualnej lekkości oraz zostać „odchudzony” z niepotrzebnych funkcji. Większy minimalizm przy jednoczesnym, ponownym przemyśleniu kluczowych funkcji? Jak najbardziej jestem na tak!

Najbliższe tygodnie przyniosą nam pierwsze, konkretne przecieki związane z nowościami i zmianami, jakie Xiaomi zaoferuje w przypadku MIUI 12. Mam nadzieję, że będą to konstruktywne wieści. Oczywiście będę je z uwagą śledził i informował Was o nich na łamach Windowsowo. A jak Wy oceniacie nakładkę MIUI? Czy Waszym zdaniem wyróżnia się czymś szczególnie na tle konkurencyjnych rozwiązań?

Źródło: informacja producenta