windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualizacje Aktualności Android Ciekawostki Oppo Urzadzenia

ColorOS 7.0 z ciekawymi nowościami! Fani Oppo będą zadowoleni?

Produkty koncernu Oppo są w naszym kraju coraz popularniejsze. Nic w tym dziwnego – są to naprawdę świetne smartfony (miałem okazję to sprawdzić!) o doskonałym stosunku jakości do ceny. Obecnie ich właściciele wyczekują aktualizacji do Androida 10, który przyniecie też nową wersję nakładki ColorOS. Czy jest na co czekać?

Nakładka ColorOS już w wersji 7.0 prezentowała się naprawdę przyjemnie dla oka. Jej nowa wersja przyniesie natomiast świetne usprawnienia, które uczynią pracę z naszym smartfonem jeszcze przyjemniejszą. Na pierwszy plan wysuwa się oczywiście tryb ciemny. Jest on składową Androida 10, więc nie mogło go zabraknąć w nowej wersji oprogramowania od Oppo. Koncern z Chin postawi na nowe, bardziej estetyczne ikony. Poprawiona zostanie też czcionka systemowa. Użytkownicy z pewnością ucieszą się z nowego paska bocznego, który umożliwi sprawne uruchamianie ulubionych aplikacji. Ponadto Oppo zaoferuje nam ulepszone wrażenia słuchowe dzięki współpracy z Epic Sound. Przełoży się to na ciekawe ustawienia m.in. budzika – a więc dostosowaniu jego dźwięku do bieżących warunków atmosferycznych. W nowej wersji nakładki wprowadzona zostanie funkcja Oppo Share, która jest rozwiązaniem podobnym do AirDrop od Apple. Co ciekawe, z funkcji będą mogli korzystać także właściciele smartfonów innych marek – Xiaomi, Vivo i Realme. Oprócz tych nowości, Android 10 przyniesie smartfonom Oppo wiele pomniejszych, ciekawych usprawnień.

Androida 10 z ColorOS 7.0 mogą już testować właściciele wybranych smartfonów Oppo. Można to zrobić z poziomu ustawień, wybierając kolejno opcje Ustawienia -> Aktualizacja oprogramowania -> Wersja Trial. Do testów mogą przystąpić użytkownicy modeli Reno, Reno 2, Reno 10X Zoom, F11 Pro i F11. Co ciekawe, nowa wersja nakładki (oraz systemu) ma trafić także na pokład tańszych urządzeń od Oppo. A czy Wy z nich korzystacie?

Źródło: FoneArena