windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Ciekawostki Microsoft Windows 10

Ciekawe wieści o Windows 10 20H1! Microsoft zmienia politykę?

Ostatnia, duża aktualizacja systemu z Redmond była raczej pakietem zbiorczym poprawek, a nie zestawem nowych funkcji. W związku z tym, wielu fanów „okienek” sporo obiecywało sobie po kolejnym update – 20H1. Jak się jednak okazuje, koncern z Redmond może nas w tej kwestii rozczarować. Jednak czy dla wszystkich z nas będzie to rozczarowanie?

Jak zwraca uwagę serwis Windows Latest, Microsoft chyba bardzo poważnie wziął sobie do serca uszczypliwe uwagi użytkowników związane z jakością pracy samego systemu Windows 10. Po jesiennej aktualizacji sytuacja w tej kwestii się mocno poprawiła i koncern z Redmond najprawdopodobniej wyda jeszcze jedną aktualizację poprawiającą jakość pracy z systemem, nim zdecyduje się na wprowadzenie do niego konkretniejszych nowości. Dlatego właśnie, akualizacja 20H1 będzie najprawdopodobniej kolejną, sporą paczką poprawek. Na konkretniejsze nowości w Windowsie 10 (jak np. dalsza rozbudowa interfejsu oraz fluent design) poczekamy natomiast do jesieni.

Byc może jednak warto się uzbroić w cierpliwość? W końcu od nowości dla wielu z nas ważniejsza jest po prostu niezawodność pracy samego systemu. A na poprawki wizualne oraz na nowości w kwestii obsługi samego Windowsa przyjdzie jeszcze czas.

Źródło: Windows Latest