windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android OnePlus Plotki/przecieki Urzadzenia

Średniopółkowy OnePlus pozuje na zdjęciach. Czy zdobędzie nasze serca?

OnePlus znany jest ze świetnych smartfonów mogących liczyć na długi czas wsparcia i oferujących użytkownikom wyborne podzespoły. Jak się jednak okazuje, producent zamierza w najbliższym czasie podbić także segment smartfonów ze średniej półki cenowej. Pomóc ma w tym OnePlus 8 Lite, który pozuje właśnie na konkretnych renderach!

Nowość ma zaoferować fanom marki przyzwoitą specyfikację. Producent postawi na ekran AMOLED o przekątnej 6,44″. Ponadto możemy liczyć na obecność procesora MediaTek Dimensity 1000 5G wspieranego przez 8 GB pamięci RAM oraz 128 GB lub 256 GB wbudowanej przestrzeni dyskowej na dane użytkownika. W takim zestawie nie zabraknie też mocnej baterii o pojemności 4000 mAh wspieranej przez szybkie ładowanie 30 W. Przechodząc jednak do samego wzornictwa urządzenia – wydaje się ono być dość skromne (bez wizualnych fajerwerków i przesady), ale jednocześnie cieszy oko. Nie odbiega też od ogólie obieranych ostatnimi czasy przez producentów standardów.

Sytuacja wyjaśni się już lada dzień. Już jutro startują targi CES 2020 w Las Vegas. Swoją ofertę będzie w ich trakcie prezentował także OnePlus, więc nie jest wykluczone, że poznamy bliżej urządzenie, które może sporo namieszać w segmenie smartfonów ze średniej półki cenowej.

Źródło: SlashLeaks