windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności

Masowa obniżka cen telefonów z WP7 w Europie

W Europie zawsze za telefony przychodziło płacić nam spore sumy pieniędzy, dużo wyższe niż np: w USA. Aktualnie sytuacja ulega diametralnej zmianie jeżeli chodzi o telefony z Windows Phone 7. W ostatnim czasie ceny smartfonów powędrowały…. w dół. Niestety nie dotyczy to jeszcze Polski ale miejmy nadzieje, że wszystko idzie w dobrym kierunku.
Uwaga, to co teraz zobaczycie może być dla wasz szokujące ale taka jest prawda. Daleko szukać nie musimy, wystarczy wejść na stronę niemieckiego Amazona i już na pierwszej stronie widzimy kilka modeli telefonów z WP7. Dla przykładu HTC HD7 – 316 EUR, przyjmując w zaokrągleniu, że Euro kosztuje 4zł daje nam to cenę 1264 zł. Mało prawda? Kolejny przykład Samsung Omnia 7 – 306 EUR, LG Optimus 7 – 279 EUR. Telefony oczywiście są niebrandowane i bez umowy z żadną siecią.

HD7 - Amazon.de
HD7 - Amazon.de

 

Dla porównania Polskie ceny z Ceneo.pl – HD7 – 1920 zł, Omnia 7 – 1999 zł. Pozostaje nam jedynie czekać kiedy w Polsce stanieją modele z WP7 lub nie czekać i zamówić telefon w niemieckim Amazonie – http://www.amazon.de.
Ci, którzy za telefony płacili grube pieniądze, 2000 lub więcej pewnie się delikatnie zdenerwował ten news.