windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Plotki/przecieki Samsung Urzadzenia

Samsung patentuje. Wysyp nowości w tym roku?

Ostatni rok pokazał nam, że Samsung potrafi prezentować świetne smartfony z rodziny Galaxy A, które są godną alternatywą dla urządzeń od mocnej, chińskiej konkurencji. W najbliższym czasie koreański koncern nie zwolni tempa. Najnowszy przeciek wskazuje na to, że bieżący rok może przynieść nam wiele ciekawych premier! Osobiście bardzo cenie smartfony koreańskiego producenta, gdyż nie zdarzyło się jeszcze (a używałem już kilku modeli) by któryś w jakiś poważny sposób mnie zawiódł – każde urządzenie było solidne i bezawaryjne.

Jeszcze nie poznaliśmy wszystkich następców zeszłorocznych średniopółkowców, a Samsung już zastrzega nazewnictwo dla kolejnych słuchawek. Opatentowane zostały następujące nazwy: Galaxy A12, Galaxy A22, Galaxy A32, Galaxy A42, Galaxy A52, Galaxy A62, Galaxy A72, Galaxy A82 oraz Galaxy A92. Taka intensywna ofensywa modelowa wymuszona jest przez działania coraz mocniejszej konkurencji (Xiaomi, Oppo i ewentualnie Huawei). Miejmy nadzieję, że w ferworze licznych premier Koreańczycy nie podupadną na jakości swoich urządzeń.

Prezentacji wymienionych powyżej nowości powinniśmy się spodziewać raczej pod koniec bieżącego roku. Mam nadzieję, że do tego czasu Samung opatentuje nowe, ciekawe rozwiązania, które przeniosą jakość korzystania ze średniopółkowych smartfonów na jeszcze wyższy poziom.

Źródło: GSM Arena