windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Nokia Urzadzenia

Nokia Lumia 610 dostępna już w sprzedaży w Polsce

W dniu wczorajszym, w Warszawie odbyła się konferencja Nokii, na której zaprezentowano dwa nowe modele telefonów tego producenta działające pod kontrolą mobilnych okienek – Nokia Lumia 610 oraz 900.
Zgodnie z informacją podaną na konferencji, w pierwszej kolejności do sprzedaży w Polsce trafi model niskobudżetowy, czyli Lumia 610. Telefon nabyć możemy od dzisiaj w sieci sklepów RTV Euro AGD za cenę 999zł – LINK.
Tydzień po wprowadzeniu telefonu do sprzedaży, ruszy także kampania reklamowa Lumii 610, której hasłem będzie „Podkręć zabawę”.
http://youtu.be/2YWvsVoTgrs
Pomimo, iż Nokia Lumia 610 dedykowana jest raczej segmentowi średniemu to niewątpliwie może ona zrobić sporo zamieszania na rynku smartfonów w Polsce.  To właśnie ten model może stanowić ciekawą alternatywę dla zalewających rynek tanich i słabych urządzeń z Androidem. Cena niewątpliwie będzie bardzo dużym atutem tego urządzenia i śmiało można powiedzieć, że ustalenie jej na poziomie 999zł w dniu premiery jest bardzo dobrym i przemyślanym posunięciem. Przypominamy, że Nokia Lumia 800 na starcie kosztowała nieco ponad 2000zł i też zrobiła małe zamieszanie na rynku. Pomyślcie zatem co będzie się działo w świecie Windows Phone dzięki Nokii Lumii 610… 🙂
PS: Dla tych, których przeraża cena 999zł też mamy dobrą informację, na Allegro znajdziecie kilka ciekawych okazji;) – Link do aukcji allegro.pl