windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Ciekawostki Plotki/przecieki Samsung Urzadzenia

Kolejne zaskoczenie u Samsunga! Koncern idzie w ślady Apple!

Kilka tygodni dzieli nas od rynkowej premiery pierwszych, przyszłorocznych flagowców od Samsunga. Dowiedzieliśmy się już na ich temat wiele – poznaliśmy ich wygląd, specyfikacje oraz konfigurację aparatów. Wiemy też już, że nowa linia flagowców będzie znana jako Galaxy S20. Jak się jednak okazuje, koncern z Korei zamierza w pewnej kwestii pójść w ślady Apple!

Koncern z Cupertino bowiem, następcą zeszłorocznego, „niskobudżetowego” iPhone’a Xr uczynił model iPhone 11. Na podobny krok ma zdecydować się Samsung. Model Galaxy S10e zostanie zastąpiony przez Galaxy S20. Naturalną koleją rzeczy, model S10 zostanie zastąpiony przez S20+, a S10+ uwaga – przez najprawdopodobniej Samsunga Galaxy S20 Ultra. To bardzo ciekawa wiadomość. Wielką niewiadomą pozostaje natomiast kwestia cen nadchodzących nowości. Pojawiły się natomiast pogłoski odnośnie przekątnych ekranu:

https://windowsowo.pl/74059/nadchodzi-kolejny-rozlam-w-huawei-nowa-marka-w-drodze/

Nowości od Samsunga zadebiutują już w lutym. Przecieki, które do nas trafiają są więc już bardzo wiarygodne. Miejmy nadzieję, że koncern z Korei nie zawiedzie oczekiwań fanów i zaprezentuje nam naprawdę rewelacyjne urządzenia będące rozwinięciem świetnej koncepcji tegorocznych flagowców!

Źródło: Twitter