windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Huawei Plotki/przecieki Urzadzenia

Taki będzie Huawei P40 Pro. Zdziwnieni?

Trudno nie dostrzec tego, że końcówka 2019 i początek 2020 roku przynosi nowy, „wyspiarski” trend w projektowaniu smartfonów. Odnoszę bowiem wrażenie, że Apple zapoczątkowało nowy trend w kwestii projektowania „plecków” smartfonów, który następnie przejęło Google, wkrótece przejmie Samsung oraz… Huawei. W sieci bowiem pojawiły się rendery wskazujące na to, że kolejne flagowce będą projektowane na przysłowiowe „jedno kopyto”.

Tylko spójrzcie. Tył urządzenia do złudzenia przypomina nam rendery Samsunga Galaxy S20. Dobrze, że na froncie producent nie pokusił się o zastosowanie podobnego wycięcia aparatu. Nowość zaoferuje bardzo zadowalającą specyfikację. Możemy bowiem liczyć na obecność ekranu o przekątnej 6,7″ i procesora Kirin 990. Flagowiec ma występować w odmianach 8/128 GB oraz 12/256 GB. Całość pracować ma pod kontrolą Androida 10 z EMUI, ale bez usług Google (chyba, że Chińczycy dogadają się w końcu z amerykańską administracją. Ciągle czekamy na szczegółową specyfikację aparatów oraz próbki ich możliwości.

A czy Wy uważacie, że taka monotonia stylistyczna to dobry trend? Ja zawsze ceniłem urządzenia poszczególnych producentów właśnie za różnorodność wizualną. Dziś natomiast wyraźnie widać, że te różnice zacierają się. Zapraszam Was do dyskusji w komentarzach.

Źródło: RODENT950