windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android

Rewolucja w nazewnictwie staje się faktem. Samsung idzie w ślady konkurencji!

Od dłuższego czasu w sieci pojawiały się wieści, wskazujące na dość sporą rewolucję w nazewnictwie flagowców Samsunga. Topowy model z początku przyszłego roku miał zmienić nazwę z Galaxy S11 na Galaxy One, żeby podkreślić wagę zmian, które zajdą między generacjami urządzenia. Jak się okazuje, nazewnictwo pójdzie w innym kierunku.

Nowe flagowce z Korei będą należały do rodziny Galaxy S20. Taką informację udostępnił znany leakster Ice Universe. Na podobny zabieg zdecydował się rok temu koncern Huawei, który z modelu P10 zrobił przeskok na P20. Zapewne i w tym przypadku producent chce uświadomić nam to, że kolejna generacja urządzenia będzie dość sporym krokiem naprzód w stosunku do poprzednika. Mamy ku temu przesłanki choćby ze względu na ujawnione funkcje fotograficzne nadchodzących flagowców. Aparaty modeli Galaxy S20 mają być bowiem rewolucyjne w stosunku do poprzedników.

Czy zmiana wyjdzie Samsungowi na dobre? Trudno to w tej chwili oceniać. Konkurencyjny Huawei pokazał, że takie zmiany są jak najbardziej uzasadnione i że mogą one w dobry sposób nakreślać rewolucyjne zmiany pomiędzy kolejnymi generacjami flagowców. Oby koncern z Korei dobrze je wykorzystał w kampanii marketingowej.

Źródło: Twitter