windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Plotki/przecieki Urzadzenia Xiaomi

Będzie Pocophone F2! Pierwsze wieści w sieci!

Pocophone F1 od Xiaomi, to jeden z najbardziej opłacalnych w zakupie smartfonów. Łączy bowiem dobrą specyfikację z przyzwoitą ceną. Do tej pory jednak urządzenie nie doczekało się następcy. Ostatnio jednak w sieci pojawiły się informacje, które dają cień nadziei na debiut owego urządzenia.

Póki co na temat nowości nie wiadomo zbyt wiele. Specyfikacja pierwszego Pocophone prezentuje się naprawdę fantastycznie i urządzenie oferuje nam dostęp do topowych podzespołów – jego ekran ma przekątną 6,18″ i pracuje w rodzielczości Full HD+. Producent postawił na 6 GB pamięci RAM i 64 GB na dane użytkownika z opcją rozbudowy, a całość napędza wydajny Snapdragon 845 z grafiką Adreno 630. Aparat to duet 12 MP + 5 MP. Baterię natomiast charakteryzuje pojemność 4000 mAh. Niestety na pokładzie Pocophone F1 zabrakło NFC. Całość w momencie premiery kosztowała 1499 zł, co było fantastycznym stosunkiem jakości do ceny. Po następcy możemy się spodziewać równie wybitnej, zaktualizowanej względem poprzednika specyfikacji. óki co, wieści na jego temat są naprawdę śladowe – jego nadejscie potwierdził właśnie szef Pocophone – Alvin Tse. Urządzenie ma zadebiutować w nadchodzącym roku – być może poznamy je podczas targów CES bądź MWC.

A czego Wy oczekujecie od kolejnej generacji Pocophone? Flagowej specyfikacji? A może tak modnych ostatnio, rozbudowanych funkcji fotograficznych? Dajcie nam koniecznie znać w komentarzach!

Źródło: gsmarena