windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Ciekawostki Microsoft Windows 10

Nie tylko Office z nowymi ikonami! Zmiany czekają też Windowsa!

Całkiem niedawno wspominaliśmy Wam o tym, że Microsoft zabrał się za odświeżanie interfejsu oraz ikon pakietu Office. Jak się okazuje, to nie jedyne zmiany jakie planuje koncern z Redmond. Wizualne porpawki czekają także samego Windowsa. Na razie informacje z nimi związane są bardzo enigmatyczne, jednak czas na podsumowanie odnośnie tego, co wiadomo w owej kwestii.

Zmienione zostaną na pewno ikony aplikacji systemowych. Te obecne prezentują się bowiem już dość archaicznie i nie wpisują się w ostatnio promowaną przez Microsoft koncepcję wzornictwa znaną jako Fluent Design. Podobno zmienione zostanie także samo logo Windowsa (przewija się ono przez jedną z udostępnionych w sieci grafik). Microsoft nie chce wprowadzać rewolucji w wyglądzie Windowsa, gdyż poprzednik „dziesiątki” pokazał nam, że takie zmiany nie są szczególnie ciepło przyjmowane przez użytkowników. Powinniśmy się natomiast spodziewać drobnych zmian wizualnych, dzięki którym Windows 10 będzie dużo bardziej spójny w tej kwestii. Co ciekawe, informacje te są dość wiarygodne, gdyż opublikował je Jon Friedman – szef Microsoft Office.

https://windowsowo.pl/73739/sprawdz-kiedy-twoj-samsung-dostanie-androida-10-potwierdzone-info/

Niestety póki co nie wiadomo, kiedy nowe ikony oficjalnie trafią do systemu Windows 10. Obstawiam, że koncern z Redmond może nie wyrobić się z ich przygotowaniem do momentu udostępnienia wiosennej, dużej aktualizacji „okienek”. Być może jednak, w tej kwestii zostaniemy bardzo pozytywnie zaskoczeni!

Źródło: Jon Friedman

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o