windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Plotki/przecieki Samsung Urzadzenia

Nowe Galaxy A już na dniach! Czy zdobędą serca fanów Samsunga?

Oferta Samsunga na niskiej i średniej półce cenowej mocno w tym roku odżyła dzięki smartfonom z rodziny Galaxy A. Nic w tym dziwnego – oferują nam naprawdę przyzwoite parametry, a niektóre z nich dostępne są w całkiem akceptowalnych cenach. Już za kilka dni koncern z Korei zaprezentuje nam kolejną generację swoich „urządzeń dla ludu”!

Data premiery nowości zdradzona została przez wietnamski oddział Samsunga. Nowe smartfony z linii Galaxy A zadebiutować mają już 12 grudnia bieżącego roku. Samsung w ich przypadku najprawdopodobniej postawi na nowy znak rozpoznawczy znany fanom Galaxy Note 10 – wycięcie w centralnej części górnej krawędzi ekranu. Ponadto możemy liczyć na to, że nowości zaoferują nam rozbudowane moduły fotograficzne (oferujące po kilka obiektywów aparatu) oraz mocne specyfikacje i funkcję szybkiego ładowania. Spodziwamy się premiery modeli Galaxy A51 oraz A71. Niespodziewanie koncern z Korei może jednak zaprezentować także dwa inne, wyczekiwane smartfony – Galaxy A81 (S10 Lite) oraz A91 (Note 10 Lite).

Może być to więc całkiem ciekawy dzień pod względem wartościowych premier. Czy faktycznie poznamy aż cztery nowe urządzenia od koreańskiego producenta? Przekonamy się o tym za kilka dni. A na którą z nowości Wy czekacie najbardziej?

Źródło: Samsung Vietnam