windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Ciekawostki

Świetna nowość na Allegro! Popularny market wkracza ze swoją ofertą!

Allegro to miejsce które odwiedzamy bardzo chętnie i dokonujemy w nim rozmaitych zakupów. Nie jesteśmy chyba jeszcze jednak przyzwyczajeni, że możemy robić w tym miejscu zakupy podobne do tych, których dokonujemy w marketach. Ten stan rzeczy chce zmienić Carrefour, który wkracza do popularnego serwisu sprzedażowego ze swoją ofertą i chce uczynić świątecne zakupy wygodniejszymi.

Produkty, które wybierzemy w internetowym sklepie Carrefoura na Allegro, dotrą do nas za pośrednictwem kuriera, zostaną dostarczone do paczkomatu, bądź do jednego z wielu punktów odbioru. Oczywiście dostawa w ramach Allegro Smart także będzie dostępna. Stanowisko Carrefoura w sprawie nowości prezentuje się następująco:

Początek naszej współpracy sprawia, że zakupy świąteczne będą łatwiejsze. Klienci będą mogli kupić w sklepie Carrefour na Allegro wiele różnych przydatnych na co dzień i od święta produktów, takich jak np. żywność pakowana w bezpieczny sposób, słodycze, składniki potraw i przyprawy, kosmetyki i środki pielęgnacyjne, środki czystości do domu, w tym proszki, płyny i kapsułki do prania, środki do płukania, płyny do mycia różnych powierzchni, karmy dla psów i kotów, kosmetyki do pielęgnacji dzieci i wiele, wiele innych. Na start będzie to ok. 3.000 produktów. – Dagmara Brzezińska-Marcu Dyrektor Segmentu Supermarket, Zdrowie i Uroda, Sport i Dziecko

https://windowsowo.pl/73441/xiaomi-mi-mix-4-nadchodzi-pierwsze-zdjecia-w-sieci/

Czy będziemy chętnie korzystać z tsakiej formy zakupów? Trudno to w tej chwili oceniać. Usługa Carrefour ma wystartować 8 grudnia. Czas pokaże, czy Polacy przyzwyczają się do takiej – bez dwóch zdań ciekawej – formy dokonywania zakupu produktów z branży spożywczej.

Źródło: informacja prasowa