windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualizacje Aktualności Android Samsung Urzadzenia

Android 10 dla Galaxy S10 dostępny w Polsce!

Polscy właściciele smartfonów Samsunga z rodziny Galaxy S10 od jakiegoś czasu mogli testować wersję beta Androida 10 z One UI 2. Stabilna aktualizacja oprogramowania miała natomiast zostać udostępniona na początku stycznia przyszłego roku. Kilka dni temu jednak, stabilna wersja oprogramowania trafiła na pokład urządzeń niemieckich użytkowników modeli Galaxy S10, S10+ oraz S10e. Dziś natomiast możemy potwierdzić, że rozpoczęła się jej dystrybucja w Polsce!

Jak bowiem raportują niektórzy beta testerzy, część urządzeń Galaxy S10 biorących udział w testach otrzymały właśnie aktualizację. oznaczoną jako G97**XXU3BSKO. Literka „G” w numerze wersji zazwyczaj oznacza, że mamy do czynienia ze stabilną wersją oprogramowania. Bety bowiem sygnowane są literką „Z”. Aktualizacja waży dokładnie 133,64 MB i zawiera grudniowe poprawki bezpieczeństwa dla Androida. Ciekawość budzi fakt, że otrzymały ją jedynie urządzenia biorące udział w testach. Samsung póki co nie skomentował jeszcze całej sytuacji. Miejmy nadzieję, że koncern odniesie się do wspomnianej aktualizacji na dniach.

https://windowsowo.pl/73408/samsung-galaxy-s11-z-rewolucyjna-funkcja-aparatu/

Dajcie nam koniecznie znać w komentarzach, czy rzeczona aktualizacja trafiła już na Wasze urządzenia. Nie wiadomo jeszcze, kiedy trafi ona na pokład smartfonów użytkowników, którzy nie brali udziału w beta testach oprogramowania. Podejrzewam jednak, że Samsung nie będzie kazał na to czekać zbyt długo!