windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Bezpieczeństwo Ciekawostki Programy

WhatsApp będzie jak Snapchat? Nowa funkcja w drodze!

WhatsApp jest promowany przez Facebooka jako najbezpieczniejszy komunikator internetowy. Trudno to oceniać, ale na pewno jest to strasznie popularna aplikacja, którą programiści społecznościowego giganta nieustannie rozwijają.Właśnie zmierza do niej ciekawa nowość, która jest doskonale znana fanom Snapchata!

Mowa o autodestrukcji wiadomości. Pomysł wprowadzenia nowości pojawił się jakiś czas temu. Programiści odpowiedzialni za WhatsApp mieli jednak problem z prawidłową implementacją tej funkcji. Dlatego jej testy w znaczący sposób wydłużyły się w czasie. Nowość została ostatnio dostrzeżona w wersji 2.19.348 aplikacji. Być może to znak, że już niedługo z niej skorzystamy. Nie wiadomo czy będzie można ustawić tak ścisłe usuwanie wiadomości, jak w przypadku Snapa. Możliwe że będzie trzeba wybrać konkretny interwał usuwania wiadomości, jak 30 minut czy godzina. Ja jednak osobiście bardziej czekam na tryb ciemny w WhatsApp, aby lepiej komponował się z motywem systemowym. Choć bezpieczeństwo naszych to oczywiście kwestia nadrzędna.

https://windowsowo.pl/73381/nowa-strategia-netflixa-zdecydowanie-jestem-na-tak/

A czy Waszym zdaniem WhatsApp to bezpieczny komunikator? Koniecznie dajcie nam znać czy korzystacie z niego na co dzień i jakich jeszcze nowości w jego przypadku oczekujecie.

Źródło: WABetaInfo