windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Ciekawostki Plotki/przecieki Samsung Urzadzenia

Samsung Galaxy S11 z rewolucyjną funkcją aparatu?

Wszyscy z niecierpliwością wyczekujemy lutowej premiery Samsunga Galaxy S11. Do sieci trafiają natomiast kolejne wieści związane z tym urządzeniem. Poznaliśmy już jego prawdopodobną specyfikację oraz wygląd. Dziś natomiast dowiedzieliśmy się, że jego aparat może zaoferować nam naprawdę ciekawą funkcję.

Mowa o specjalnym sensorze dedykowanym wykonywaniu zdjęć nocnych. Samsung chce postawić na takie rozwiązanie, gdyż z pewnością obawia się mocnej konkurencji w tej kwestii ze strony przyszłorocznych flagowców Huawei. Ów element specyfikacji ma nosić nazwę Bright Night Sensor i ma być wykorzystywany przez aparaty urządzenia wyłącznie w trakcie wykonuwania zdjęć w słabych warunkach oświetleniowych. Nie znamy jeszcze zasad jego działania, jednak wiemy, że zarejestrowany został w EUIPO, więc Samsung zastrzegł go jako swą własność intelektualną.

https://windowsowo.pl/73414/whatsapp-bedzie-jak-snapchat-nowa-funkcja-w-drodze/

Jestem ciekaw jak Samsung sprzęży ów czujnik z aparatem 108 MP, który ma trafić na pokład przyszłorocznego flagowca. Liczę na to, że Galaxy S11 i S11+ będą wykonywać jeszcze bardzej fenomenalne zdjęcia, niż ich poprzednicy. O tym jednak przekonamy się w praktyce dopiero za kilka miesięcy.

Źródło: LetsGoDigital