windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Ciekawostki Redmi Urzadzenia Xiaomi

Huawei traci a Xiaomi to wykorzystuje! Nowe sklepy giganta w Polsce!

Huawei nie może zaliczyć tego roku do udanych. Co prawda początkowo zapowiadał się on bardzo dobrze – za sprawą ciepłego przyjęcia przez rynek urządzeń z rodziny P30. Później jednak nastąpiła katastrofa w postaci sankcji ze strony władz USA. To właśnie one przyczyniły się do tego, że w tym roku modele z rodziny Mate 30 nie mają szans na uczciwą rywalizację z serią Note od Samsunga. Problemy Huawei wykorzystuje także Xiaomi, które umacnia swoją pozycję.

Koncern ów znany jest z doskonałego stosunku ceny do jakości swoich produktów. Dzięki temu zyskał popularność m.in. w Polsce i to właśnie nad Wisłą otwiera właśnie 30 tzw Mi Points. Będzie w nich można zakupić sprzęt Xiaomi oraz odebrać zamówienia złożone w serwisie mi-home.pl. Oto lista wszystkich miast w których mają powstać (lub już powstały) nowe placówki:

 1. Lębork
 2. Gdynia
 3. Darłowo
 4. Sławno
 5. Koszalin
 6. Kamień Pomorski
 7. Szczecin
 8. Pyrzyce
 9. Strzelce Krajeńskie
 10. Kostrzyn
 11. Złotów
 12. Lubsko
 13. Poznań
 14. Środa Wielkopolska
 15. Ostrów Wielkopolski
 16. Ostrzeszów
 17. Brodnica
 18. Żubromin
 19. Płock
 20. Kutno
 21. Łowicz
 22. Łódź
 23. Zduńska Wola
 24. Częstochowa
 25. Kraków
 26. Płońsk
 27. Siedlce
 28. Biała Podlaska
 29. Garwolin
 30. Rzeszów

Jak widać, Xiaomi stawia na potężną ekspansję w Polsce. W połączeniu z tak fantastycznymi urządzeniami znajdujacymi się w portfolio koncernu, jak Mi Note 10, Mi 9 czy Mi Mix 3, Chińczycy mają realne szanse na wyprzedzenie za jakiś czas Huawei w rankingu najpopularniejszych w Polsce producentów smartfonów.

Źródło: informacja prasowa.