windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Ciekawostki Netflix

Nowa strategia Netflixa? Zdecydowanie jestem na tak!

Netflix to w tej chwili chyba najlepsza i najpopularniejsza usługa oferująca streaming filmów i seriali. Konkurencja jednak nieustannie depcze po piętach. I właśnie dlatego konieczne jest nieustanne modyfikowanie oferty serwisu i opracowywanie nowych pomysłów, które mają przyciągnąć nowych subskrybentów do tego świetnego serwisu streamingowego. Przełomem mają być tu jesienne premiery Netflixa i strategia, jaką postanowił obrać serwis!

Pierwotnie zakładano, że Netflix zabije kina wprowadzając zupełnie nową jakość w kwestii streamingu filmów do naszych domów. Jakże mylne to było wrażenie! Ostatnimi czasy serwis wprowadza do swojej oferty tak świetnie nakręcone filmy, jakich do tej pory w przypadku tego serwisu nie było. Wystarczy wspomnieć chociażby o bijącym rekordy popularności i zbierającym wysokie oceny „Irlandczyku”, nadchodzącym filmie „Dwóch papieży” czy „El Camino”. Netflix rozpoczął też ekspansję w kierunku kin. I ma ona nie tylko pomóc w pozyskaniu nowych subskrybentów („Ach jaki świetny ten film – chyba warto wykupić Netflixa!”), ale i być bodźcem umozliwiającym zdobywanie przez produkcje serwisu najbardziej prestiżowych nagród filmowych – a wierzę, że np. „Irlandczyk” ma na nie spore szanse. Jak widać strategia zakładająca tworzenie mniejszej ilości produkcji, ale w to miejsce stawianie na ich wysoką jakość sprawdza się! Jestem niezmiernie ciekaw, jak sytuacja będzie wyglądała w przypadku „Wiedźmina”, którego premiera już za niecały miesiąc! Czy skradnie nasze serca?

https://windowsowo.pl/73371/a-to-niespodzianka-smartfony-galaxy-s10-otrzymuja-stabilnego-androida-10/

Wspomniany nowy kurs obrany przez Neflixa oznacza, że przyszły rok pod względem jego autorskich produkcji zapowiada się arcyciekawie! Gdy tylko ogarnę wszystkie, przedświąteczne sprawy, zamierzam usiąść przed telewizorem i nadrobić wszystkie filmowo-serialowe zaległości. A która tegoroczna premiera Netflixa Wam najbardziej przypadła do gustu? Zapraszam do dyskusji!