windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualizacje Aktualności Android Samsung Urzadzenia

A to niespodzianka! Smartfony Galaxy S10 otrzymują stabilnego Androida 10!

Właściciele smartfonów Samsunga z rodziny Galaxy S10 od jakiegoś czasu mogli testować wersję beta Androida 10 z One UI 2. Stabilna aktualizacja oprogramowania miała natomiast zostać udostępniona na początku stycznia przyszłego roku. Jak się jednak okazuje, nie jest to do końca prawda.

Jak bowiem raportują niektórzy beta testerzy, część urządzeń Galaxy S10 biorących udział w testach otrzymały właśnie ciekawą aktualizację, oznaczoną jako G97**XXU3BSKO. Literka „G” w numerze wersji zazwyczaj oznacza, że mamy do czynienia ze stabilną wersją oprogramowania. Bety bowiem sygnowane są literką „Z”. Tajemnicza aktualizacja została udostępniona w Niemczech, więc być może na dniach trafi także do Polski. Ciekawość budzi fakt, że otrzymały ją jedynie urządzenia biorące udział w testach. Samsung póki co nie skomentował jeszcze całej sytuacji. Miejmy nadzieję, że koncern odniesie się do wspomnianej aktualizacji lada moment.

https://windowsowo.pl/73279/ciekawe-wiesci-dla-fanow-smartfonow-samsunga-nowe-decyzje-w-kwestii-rysika-s-pen-i-czytnikow-linii-papilarnch/

Samsung nie pierwszy raz zaskakuje nas pozytywnie w tym roku. Udostępnienie stabilnej aktualizacji na niemal miesiac przed oficjalnym terminem to świetna sprawa. Miejmy nadzieję, że nowe oprogramowanie będzie działało płynnie i bezproblemowo. Dajcie koniecznie znać, czy nowy Android jest już dostępny na Waszych Galaxy S10!

Źródło: SamMobile