windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Huawei Urzadzenia

Huawei Mate 30 Pro zadebiutuje w Polsce! Tylko czy ktoś na niego czeka?

Nie od dziś wiadomo, że Huawei projektuje fantastyczne smartfony. Problem w tym, że najnowsze produkty koncernu z Chin nie mogą liczyć na dostęp do usług Google. Mimo to Huawei nie poddaje się w walce o miano najpotężniejszego producenta smartfonów. A model Mate 30 Pro mimo wiadomego mankamentu ma trafić do sprzedaży w naszym kraju. Tylko czy ktokolwiek jeszcze na niego czeka?

Huawei Mate 30 Pro trafi do sprzedaży w Polsce!

Od premiery tego urządzenia minęło już trochę czasu. Owszem – nadal to fantastyczny fotosmartfon o ogromnych wręcz możliwościach w zakresie wykonywania zdjęć czy kręcenia materiałów wideo. Brak usług Google to jednak jego wielki mankament. W Polsce są one bowiem bardzo popularne i chyba niewielu z nas wyobraża sobie, że na smartfonie mogłoby zabraknąć wyszukiwarki Google, Gmaila, YouTube czy Sklepu Play. Wielu fanów marki ma jednak nadzieję, że Huawei w końcu dogada się z rządem Stanów Zjednoczonych i możliwe będzie porozumienie w wyniku którego Huawei wznowi współpracę z koncernem Google i usługi z Mountain View zostaną przywrócone na pokład flagowców Mate 30 jedną, sprawnie udostępnioną aktualizacją. Polska premiera urządzenia nastąpi najprawdopodobniej w trakcie konfernecji zwołanej na 6 grudnia!

Zobacz też recenzję Huawei Mate 30 Pro

Do tego momentu Huawei raczej nie może liczyć na fantastyczną sprzedaż w Europie. Co prawda chętni do zakupu tak świetnego, fotograficznego smartfona na pewno się znajdą, ale nie zrobi on takiej rynkowej furory, jak jego zeszłoroczni poprzednicy. A czy Wy skusicie się na zakup Mate 30 lub Mate 30 Pro?

Źródło: informacja prasowa