windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Ciekawostki

Fantastyczna nowość na Allegro! Kupujący będą zachwyceni!

Allegro to nadal najpopularniejszy w Polsce serwis zakupowy. Nic więc dziwnego, że chcąc zachować pozycję monopolisty, jego kadra zarządzająca dąży do wprowadzania kojelnych, atrakcyjnych dla klientów nowości, które mają skłonić nas do jeszcze częstszych zakupów. Tym razem pojechano po bandzie, a fanom zakupów zaoferowano naprawdę fenomentalne rozwiązanie.

Mowa o nowej usłudze w ramach Allegro Smart. Jest to subskrybcja, którą zdecydowanie warto się zainteresować – w jej ramach otrzymujemy darmową dostawę do paczkomatów i punktów odbioru przy zakupach od 40 zł. Serwis Allegro postanowił jednak pójść o krok dalej i zaoferować nam darmową wysyłkę kurierską, jeśli zdecydujemy się na wykupienie subskrybcji Smart. Warunek jest jeden – zamówienie musi opiewać na kwotę powyżej 100 zł.

Zauważyliśmy, że klienci używający Allegro Smart! kupują obecnie czterokrotnie więcej niż inni klienci. Przewidujemy, że dodanie kuriera do Allegro Smart! zwiększy tę liczbę nawet o 50 proc – mówi Francois Nuyts, dyrektor generalny Allegro.

Allegro Smart niestety jest nieprzydatny w przypadku chęci zakupu niedrogich produktów za niewielkie kwoty. Jeśli jednak regularnie, kilka razy w miesiącu dokonujemy zakupów na kwotę powyżej 40 zł, to abonament może okazać się bardzo ciekawą propozycją.

A czy Wy często dokonujecie zakupów za pośrednictwem Allegro? A może jesteście abonentami subskrybcji Smart? Koniecznie dajcie nam znać i napiszcie jakich jeszcze zmian oczekujecie od Allegro w przyszłym roku!

Źródło: informacja prasowa