windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Ciekawostki Plotki/przecieki Samsung Urzadzenia

Ciekawe wieści dla fanów smartfonów Samsunga! Nowe decyzje w kwestii rysika S-Pen i czytników linii papilarnch?

Samsung lubi nas zaskakiwać swoimi pomysłami. Projektanci koncernu z Korei są bardzo kreatywni i imają się różnych koncepcji by tylko zachęcić nas do zakupu smartfonów Galaxy. Dotarły do nas dwie ciekawe wieści, które mogą ucieszyć fanów smartfonów od Samsunga!

Koreańczycy chcą rozszerzyć wsparcie dla rysika S Pen znanego ze smartfonów Galaxy Note. Ma on być wspierany przez jeden z modeli Galaxy A, oznaczony jako SM-AN815F. Na tą chwilę jednak nie wiadomo jeszcze jakie to będzie urzadzenie. Możemy się jednak domyślać, że będzie to jeden z topowych smartfonów tej serii – A91 bądź A81. Wielu fanom Samsunga trudno sobie będzie wyobrazić takie urządzenie i migrację rysika poza linię Note. Jeśli jednak koncern z Korei chce nadążyć za innowacyjną konkurencją, to musi stawiać także na takie rozwiązania.

Druga wiadomość związana jest ze stosowanymi przez Samsunga zabezpieczeniami biometrycznymi. Od momentu debiutu tegorocznych flagowców koncernu z Korei pojawiło się wiele negatywnych głosów związanych ze stosowaniem na ich pokładzie ultradźwiękowych czytników linii papilarnych umieszczonych pod ekranem. Wybuchła nawet afera spowodowana tym, że flagowce Samsunga można było odblokować za pomocą… folii! W związku z tym pojawiły się głosy o możliwości powrotu do „klasycznych” czytników odcisku palca – jak na przykład w przypadku Samsunga Galaxy S10e. Co o tym myślicie? Ja jestem na tak!

https://windowsowo.pl/73331/te-smartfony-samsunga-otrzymaja-androida-10-jest-oficjalna-lista/

Trudno w tej chwili prognozować, czy Samsung faktycznie zdecyduje się na wprowadzenie takich zmian w portfolio swoich produktów. Na pewno są to zmiany na lepsze. Muszą być one jednak potwierdzone przez samego producenta. Czas więc uzbroić się w cierpliwość i czekać na odpowiednią informację prasową!

Źródło: SamMobile, The Korean Times