windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Ciekawostki Plotki/przecieki Samsung Urzadzenia

Oto on! Taki będzie Samsung Galaxy S11!

Nieuchronnie zbliża się końcówka roku, więc możemy spodziewać się zintensyfikowanych wieści związanych z nadchodzącymi flagowcami Samsunga, które zadebiutują na rynku w lutym. Poza topowymi podzespołami owe urządzenia zaoferują nam najprawdopodobniej odświeżone wzornictwo. Pierwsze rendery przedstawiające S11-tkę trafiły właśnie do sieci!

Front urządzenia nie zaskakuje. Samsung najwyraźniej chce, by pod tym względem Galaxy Note 10 był wzorem do naśladowania dla kolejnych urządzeń z Korei. W zasadzie „oczko” na środku górnej krawędzi ekranu nie wygląda tak źle i fani urządzeń Galaxy chyba już zdązyli do niego przywyknąć. Dużo ciekawiej natomiast wygląda tył smartfona – tutaj widzimy stylistyczne nawiązanie do kolejnej generacji smartfonów z rodziny Galaxy A – A51 oraz A71. Pojawiła się więc sporych rozmiarów „wyspa” aparatów, której nie sposób nie skojarzyć z iPhone 11 czy tegoroczymi Pixelami od Google. Co ciekawe, pozostałe modele z rodziny Galaxy S11, czyli S11e oraz S11+ też mają reprezentować podobną linię stylistyczną. Na osłodę – Ice Universe zapowiada, że model S11+ ma być prawdziwym „killerem” który pod wieloma względami zostawi konkurencję daleko w tyle.

No cóż – za kilkanaście tygodni dowiemy się, czy nie są to jedynie czcze zapowiedzi. Cokolwiek jednak postanowi w tej materii Samsung – przyszłoroczne flagowce i tak będą bestsellerami, po które będą się ustawiały dlugie kolejki. A jak Wam się podoba taka wizja S11-tki?

Źródło: YouTube