windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android GPS Programy

Mapy Google wdrażają nową funkcję w Polsce? Są takie przesłanki!

W tym roku Mapy Google zaliczyły potężny skok jakościowy i wyrosły nam na niekwestionowanego lidera rynku darmowych aplikacji nawigacyjnych. Koncern z Mountain View nowości w przypadku swoich produktów wprowadza stopniowo. Najnowsze doniesienia wskazują na to, że jedna z nich jest właśnie wdrażana w Polsce!

Mowa o informowaniu użytkowników o lokalnych ograniczeniach prędkości. Wprowadzenie tej „innowacji” raportują kolejni, polscy użytkownicy Map Google. Sam koncern z Mountain View informuje natomiast, że nowość w Polsce funkcjonuje w sposób ograniczony, ale nie wyjaśnia przyczyn takiego stanu rzeczy. Można się więc domyślać, że dane pozyskane w kwestii lokalnych ograniczeń prędkości (czesto uzyskiwane od użytkowników aplikacji) nie są jeszcze kompletne i miarodajne. Nie da się ukryć, że ich kompletowanie to dość żmudny proces. Google w tej kwestii musi często polegać na informacjach zgłaszanych przez samych użytkowników. Być może pełnego wdrożenia systemu informacji o ograniczeniach prędkości w Polsce doczekamy się już w przyszłym roku. Bardzo na to liczę.

https://windowsowo.pl/73108/swietna-nowosc-w-inpost-w-paczkomacie-odbierzesz-wyczekiwane-zakupy-z-chin/

Niestety nie każdą innowację można wprowadzić od ręki. Mam jednak nadzieję, że tutaj Google zrekompensuje nam długi czas oczekiwania na pełne wdrożenie funkcji wysoką jakością jej funkcjonowania.