windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Ciekawostki Plotki/przecieki Samsung Urzadzenia

Mocne średniopółkowce od Samsunga zadebiutują w grudniu! Czy skradną nasze serca?

Samsung wie jak projektować świetne, odnoszące sukces smartfony. Problem w tym, że te flagowe są stosunkowo drogie i nie każdy może sobie pozwolić na ich zakup. Koreańczycy zdają sobie z tego sprawę i chcą zaoferować nam je w niższej cenie, w wersji Lite. Jak się okazuje, ich premiera już tuż tuż!

Samsung najprawdopodobniej bowiem zaprezentuje modele Galaxy S10 Lite oraz Galaxy Note 10 Lite już w przyszłym miesiącu w Indiach. Ich prezentacja będzie towarzyszyła premierze innych średniopółkowców – Galaxy A51 oraz A71. Po nowych „prawie-flagowcach” możemy spodziewać się mocnej specyfikacji, wydajnych (flagowych) procesorów oraz mocnych baterii. Nie będzie zaskakiwało także wzornictwo – z wycięcia frontowego aparatu Samsung powoli robi swój znak rozpoznawczy i na modłę Galaxy Note 10 zastosuje je w przypadku kolejnych swoich nadchodzących urządzeń.

Sukces nowości zależy w dużej mierze od tego, jak Samsung je wyceni. Na logikę powinny być sporo tańsze, niż ich bardziej prestiżowe „rodzeństwo”. Osobiście obstawiam jednak, że za te nowości nie zapłacimy początkowo mniej, niż 2500 zł. Jeśli więc nie będziecie szukać urządzenia z najwyższej półki, a mocna specyfikacja nie będzie robiła na Was wrażenia, to moim zdaniem ciekawszymi i bardziej atrakcyjnymi propozycjami będą modele Galaxy A51 oraz Galaxy A71, które to na pewno bedą dużo rozsądniej wycenione przez koreańskiego giganta.

Źródło: Phone Arena