windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Samsung Urzadzenia

Często ładujesz swojego flagowca? Samsung zmieni tą sytuację!

Flagowe smartfony kojarzą się nam z rozbudowanymi funkcjami. Często w parze z nimi idzie zwiększone zapotrzebowanie na energię. Co prawda ostatnimi czasy producenci przywiązują do tej kwestii coraz większą wagę, jednak prawdziwy przełom może przynieść premiera przyszłorocznych, topowych smartfonów od Samsunga.

Koncern z Korei chce bowiem w ich przypadku postawić na wyjątkowo wydajne akumulatorki. Może to być więc kolejna, pozytywna zmiana w stosunku do poprzednika (po nowoczesnym, 108-megapiskelowym aparacie, o którym pisaliśmy ostatnio). Do informacji takiej dotarł serwis WinFuture. Poszczególne modele z rodziny Galaxy S11 mogą liczyń na następujący postęp w kwestii baterii względem poprzedników:

  • Samsung Galaxy S11 – 4300 mAh (Galaxy S10 – 3400 mAh),
  • Samsung Galaxy S11e – 4000 mAh (Galaxy S10e – 3100 mAh),
  • Samsung Galaxy S11+ – b.d.

Jak więc widać, Samsung chce, podobnie jak Apple w tym roku, postawić na wydłużony czas pracy urządzeń między ładowaniami. To świetna wiadomość. Pozostaje mieć nadzieję, że parametry „na papierze” przełożą się na rzeczywisty, dłuższy czas pracy na pojedynczym ładowaniu.

https://windowsowo.pl/72770/jestem-w-szoku-facebook-po-raz-kolejny-zmieni-swoja-aplikacje/

Najbliższe tygodnie z całą pewnością wyklarują nam obraz nadchodzących flagowców z Korei. Projekty tych urządzeń zostały już rzekomo zatwierdzone przez producenta i teraz w wyniku mniej lub bardziej kontrolowanych przecieków będziemy poznawać ich specyfikacje i funkcje. A tutaj Samsung z pewnością zdecyduje się na mocne uderzenie.

Źródło: WinFuture