windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Ciekawostki Honor Huawei Narzędzia Programy Urzadzenia

Huawei zapłaci za korzystanie z AppGallery! Promocja jest ograniczona!

AppGallery to autorski sklep z aplikacjami koncernu Huawei. Chińczycy chcą do niego przekonać użytkowników Androida, gdyż rozwój autorskiego marketu ma być metodą na uniezależnienie sie od google’owskiego Sklepu Play. Poziom desperacji Huawei w tej kwestii sięgnął takiego poziomu, że koncern chce zapłacić nam za korzystanie z własnego rozwiązania.

Owa zapłata wyrażona zostanie w specjalnym kodzie rabatowym do wykorzystania w sklepie internetowym koncernu. Uprawniał on będzie do uzyskania jednorazowego rabatu w wysokości 20 zł na zakupy na huawei.pl. Aby skorzystać z promocji, musicie wykorzystać sklep AppGallery do zaktualizowania jednej z następujących aplikacji: Allegro, Audioteka, eSky, IPLA lub Yanosik. Aktualizację należy wykonać do 20 listopada 2019 roku. Kupon rabatowy w takiej sytuacji pojawi się w AppGallery, w zakładce „Prezenty”. Jego termin ważności upływa 31 grudnia bieżącego roku, więc wielu fanów marki wykorzysta go z pewnością w gorącym okresie przedświątecznych zakupów.

https://windowsowo.pl/72675/trzy-arycwazne-funkcje-w-miui-11-sprawdz-czy-trafia-w-twoje-gusta/

Czy taka promocja przyciągnie użytkowników do sklepu AppGallery? Trudno to w tej chwili ocenić. Na pewno jednak pozytywnie przyczyni się do dalszego utrwalania marketu w świadomości fanów Huawei. A czy Wy korzystaliście już z dedykowanego sklepu chińskiego koncernu?

Źródło: informacja prasowa