windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualizacje Aktualności Android Redmi Urzadzenia Xiaomi

Trzy arycważne funkcje w MIUI 11! Sprawdź czy trafią w Twoje gusta!

Xiaomi pokazało już, że potrafi rozsyłać nową wersję swojej nakładki systemowej nie tylko do najnowszych, ale też do kilkuletnich urządzeń. Nic więc dziwnego w tym, że wielu z nas wyczekuje nowej odsłony MIUI z niecierpliwością. W najnowszej wersji autorskiego interfejsu użytkownika Xiaomi może zaskoczyć nas w kilku kwestiach!

Najnowsze doniesienia wskazują na aż trzy ważne nowości, które chiński koncern wprowadzi do MIUI 11. Pierwsza to zupełnie nowy Tryb Skupienia. Po jego aktywowaniu nas smartfon udostępni nam jedynie funkcje wykonywania połączeń alarmowych oraz zdjęć. Tryb można uruchomić na okres od 20 do 90 minut. Xiaomi chce pozwolić także na szersze możliwości personalizacji swojej nakładki. Pod tym pojęciem można rozumieć możliwość ustalania w motywach własnych kolorów, podpisów, zdjęć, a nawet emoji. Brzmi ciekawie, prawda? Ostania z nowości może zostać śmiało uznana za dedykowaną uczniom i studentom. Jest to bowiem nowa wersja kalendarza/organizera, który zaoferuje zaawansowane funkcje dodawania zadań i notatek na każdy dzień. Nosić ma nazwę trybu nauki.

https://windowsowo.pl/72657/google-udoskonala-klienta-youtube-jakich-nowosci-mozemy-sie-spodziewac/

Na pewno Xiaomi zaskoczy nas jeszcze niejedną nowością w odniesieniu do nowej wersji swojej nakładki. Pozostaje mieć także nadzieję, że trafi ona na pokład jak największej liczby smartfonów spod znaku tego producenta. O tym przekonamy się jednak w ciągu nadchodzących tygodni.

Źródło: Gizmochina