windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Google Muzyka i Wideo Programy

Google udoskonala klienta YouTube! Jakich nowości możemy się spodziewać?

YouTube to jedna z podstawowych aplikacji fabrycznie wrzucanych oprzez Google na pokład naszych smartfonów. Regularnie korzysta z niej prawie każdy. Nic więc dziwnego w tym, że koncern z Mountain View chce regularnie ją ulepszać, by przeglądanie za jej pośrednictwem materiałów wideo było czystą przyjemnością. Dowiedzieliśmy się właśnie, że Amerykanie chcą postawić w jej przypadku na pewne usprawnienia. Jakie? Rzućmy okiem!

fot. Android Police

Google chce wprowadzić w aplikacji YouTube nowe możliwości sortowania materiałów wideo na naszych ulubionych kanałach. W tej chwili bowiem możemy przeglądać materiały dodawane przez naszych ulubionych twórców wyłącznie pod kątem daty pojawienia się materiałów w sieci. Nowość została już wprowadzona w przeglądarkowej wersji serwisu. W aplikacji mobilnej natomiast trwają testy ‭A/B, do których dostęp ma jedynie wybrane grono użytkowników. Jeśli testy przebiegną pomyślnie, to jeszcze w tym roku otrzymamy możliwość sortowania materiałów według nowych wytycznych – od najstarszych, od najnowszych i według najpopularniejszych.

https://windowsowo.pl/72618/galaxy-s11-zaskoczy-nas-aparatem-to-niemal-pewne/

Podobne rozwiązanie zostało już wdrożone w przypadku aplikacji YouTube dla iOS. Nie jest to może ogromna i znacząca zmiana, ale czasem takie właśnie drobiazgi potrafią uczynić korzystanie z danej aplikacji znacznie wygodniejszym.

Źródło: Android Police