windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Ciekawostki Plotki/przecieki Urzadzenia

Galaxy S11 zaskoczy nas aparatem? To niemal pewne!

Samsung Galaxy S11 (lub też Galaxy One) zadebiutuje już za kilka miesięcy. Jak się okazuje, może nas on bardzo pozytywnie zaskoczyć głównym modułem aparatu, który zostanie zastosowany na jego pokładzie. Koncern z Korei chce bowiem postawić na skonstruowany w porozumieniu z Xiaomi aparat o rozdzielczości 108 MP.

Co ciekawe nie będzie to identyczny moduł, jak ten wykorzystany na pokładzie Xiaomi Mi Note 10. Samsung chce bowiem postawić na jego drugą generację, która ma być w znacznym stopniu udoskonalona i dedykowana już droższym smartfonom. Warto w tym momencie wspomnieć, że aparat ISOCELL o rozdzielczości 108 MP za którego opracowanie odpowiadają Samsung wraz z Xiaomi dzierży obecnie palmę pierwszeństwa w popularnym benchmarku fotograficznym DxOMark – pierwsze miejsce zajmuje wspólnie z Huawei Mate 30 Pro. Warto jednak pamiętać, że wyglądające bardzo kusząco wysokie rozdzielczości aparatów smartfonów nie w każdym przypadku przekładają się na imponującą jakość wykonywanych za ich pośrednictwem zdjęć!

https://windowsowo.pl/72633/fantastyczna-wiadomosc-huawei-na-dniach-wygrzebie-sie-z-kryzysu/

Jestem ciekaw parametrów i możliwości nowego modułu aparatu od Samsunga i Xiaomi. Jeśli faktycznie ma on trafić na pokład pierwszego, przyszłorocznego flagowca koncernu z Korei, to jego specyfikację z pewnością poznamy jeszcze w tym roku. Obyśmy nie czuli się zawiedzeni.

Źródło: Gizmochina