windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Ciekawostki Urzadzenia Xiaomi

Wpadka Xiaomi? Polska premiera Mi Note 10 z dodatkowym „smaczkiem”?

Dni dzielą nas od premiery kolejnego „killera” od Xiaomi. Jest nim model Mi Note 10. Pisaliśmy Wam o nim kilka dni temu. Jak się okazuje, polski oddział chińskiego koncernu zaliczył właśnie wpadkę, z której fani marki odczytali ciekawą informację mogącą mieć związek z nadchodzącą konferencją giganta.

Informacja została udostępniona na znanym forum XDA-Developers. Xiaomi z okazji Halloween opublikowało na Mi Community mini-konkurs, który polegał na znalezieniu na zdjęciu wykonanym Mi Note 10 przedmiotów związanych ze świętem duchów. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie odkryto, że zdjęcie wykonane zostało… Xiaomi Mi Note 10 Pro! A przecież ostatnimi czasy docierały do nas informacje, że tak nazywane urządzenie nie będzie miało premiery (miało różnić się od podstawowej wersji m.in. obecnością procesora Snapdragon 855). Mamy więc do czynienia z mniej, lub bardziej kontrolowanym przeciekiem. Całkiem możliwe jest też, że to po prostu trolling ze strony któregoś forumowicza. Na konkretniejsze wieści musimy poczekać do jutra, kiedy to premiera Mi Note 10 będzie miała miejsce w Hiszpanii.

https://windowsowo.pl/72606/microsoft-office-mobile-juz-lada-chwila-przetestuje-kazdy/

Debiut flagowej odsłony Xiaomi Mi Note 10 na pewno byłby ważnym wydarzeniem i zachwyciłby fanów marki. Na razie jednak przeciek musimy traktorać z przymrużeniem oka i uzbroić się do jutra w jeszcze trochę cierpliwości.

Źródło: xda-developers