windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Plotki/przecieki Samsung Urzadzenia

Samsung Galaxy S10 Lite skazany na sukces? Producent postawi na mocną baterię!

Samsung Galaxy S10 Lite najprawdopodobniej zadebiutuje w grudniu, w gorącym okresie przedświątecznych zakupów. Taka premiera może być strzałem w dziesiątkę i nakręcić wyniki sprzedaży koncernu z Korei. Urządzenie to bowiem ma oferować flagową specyfikację w przyzwoitej cenie.

Samsung Galaxy S10 Lite ma zaoferować dostęp do procesora Snapdragon 855 wspieranego przez 8 GB pamięci RAM. Obraz wyświetlany będzie na ekranie o przekątnej 6,7″ i rozdzielczości Full HD+. Ponadto nowość zaoferuje trzy obiektywy głównego aparatu – podstawowy o rozdzielczości 48 MP wspierany przez optyczną stabilizację obrazu, szerokokątny o rozdzielczości 12 MP i odpowiedzialny za efekt bokeh o rozdzielczości 5 MP. Wisienką na torcie ma być jednak obecność wydajnej baterii o pojemności 4370 mAh. Kluczem do sukcesu urządzenia musi być jednak cena. Jeżeli ta nie przekroczy 2500 zł, to urządzenie z pewnością będzie chętnie wybierane przez osoby, które nie chcą wydawać na mocnego smartfona astronomicznych kwot.

Przekonamy się o tym już wkrótce. Samsung w obliczu licznych premier mocnych, średniopółkowych smartfonów konkurencji musi zawalczyć o każdy segment rynku. Miejmy nadzieję, że Galaxy S10 Lite bedzie strzałem w dziesiątkę i trafnie uzupełni ofertę smartfonów koncernu z Korei.

Źródło: SlashLeaks