Windowsowo

Twój portal o nowych technologiach!

Aktualności Android GPS Programy

AutoMapa w świetnej promocji! Sprawdź czy przypadnie Ci do gustu!

Pisaliśmy Wam ostatnio sporo o pozytywnych zmianach w Mapach Google, które pozwoliły usłudze wyrosnąć na lidera rynku w segmencie smartfonowych aplikacji nawigacyjnych. Zmiany te odbijają się czkawką konkurencji – np. Yanosikowi czy AutoMapie. Ta ostatnia wprowadza nawet w przypadku Androida świetną promocję, która ma pomóc w utrzymaniu rynkowej pozycji.

Przez cały listopad z AutoMapy można korzystać za darmo. W tym czasie możemy się przekonać czy jakość usługi świadczonej przez jej twórców spełnia nasze oczekiwania i podjąć decyzję, czy zostaniemy z aplikacją na dłużej i – w tym celu – zdecydujemy się na wykupienie płatnej subskrypcji. Standardowo kosztuje ona  13,99 zł na miesiąc, natomiast w opcji rocznej – 69 zł. Wśród funkcji charakterystycznych dla AutoMapy warto wymienić AutoCB, dzięki której porozmawiamy z innymi użytkownikami aplikacji. Aby skorzystać z promocji należy wykorzystać kod promocyjny: NAJLEPSZA na ekranie logowania do aplikacji. Okres testowy AutoMapy zostanie zakończony 30 listopada.

https://windowsowo.pl/72422/asystent-google-z-ciekawa-nowoscia-dzieki-niej-lepiej-zrozumie-nasze-komendy/

Google wysoko postawiło poprzeczkę i teraz konkurencja musi się napracować, żeby zachować silną pozycję na rynku. Nam, użytkownikom wyjdzie to na dobre. Twórcy aplikacji będą bowiem musieli dbać o wysoką jakość pracy z nimi, by zahamować odpływ użytkowników do coraz lepszych Map z Mountain View.

Źródło: informacja prasowa