windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Google

Asystent Google z ciekawą nowością! Dzięki niej lepiej zrozumie nasze komendy!

Asystentowi Google na polskim rynku za dwa i pół miesiąca stuknie rok. Przez ten czas zdążyliśmy sie już do niego przyzwyczaić i wielu z nas korzysta z niego na co dzień. Google natomiast stara się nieustannie rozwijać to przydatne narzędzie i wzbogacać je o nowe funkcje. Nie inaczej jest i tym razem!

Często zdarza się, że Asystent nie zrozumie wydawanych mu komend. Wielokrotne ich powtarzanie natomiast może być dla nas irytujące i zniechęcać do korzystania z produktu Google. Amerykański koncern doskonale zdaje sobie z tego sprawę i dlatego w niedalekiej przyszłości pozwoli nam na edytowanie słów, co do zrozumienia których wątpliwości będzie miał Asystent. Dzięki tej funkcji nie będziemy musieli wielokrotnie powtarzać całych, wydawanych aplikacji komend, a niezrozumiałe dla Asystenta słowa edytujemy w specjalnym polu tekstowym.

https://windowsowo.pl/72411/rewelacyjna-nowosc-od-xiaomi-trafi-do-polski-znamy-specyfikacje-i-date-premiery/

Jest to skromna nowość, ale cieszy fakt, że Google dba nawet o takie drobnostki od strony technicznej. W końcu każde rozwiązanie, którego zadaniem jest ułatwienie pracy z naszym smartfonem zawsze jest mile widziane, prawda?

Źródło: Phone Arena