windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Android Microsoft Narzędzia Programy

Najpopularniejszą aplikację w Sklepie Play stworzył… Microsoft! Sprawdź czy już z niej korzystasz!

Chyba każdy twórca aplikacji marzy o tym, żeby jego produkt uzyskał miano najpopularniejszej aplikacji w Sklepie Play. Marzyć nie musi już Microsoft. Pomocnik aplikacji Twój telefon jest w tej chwili najchętniej pobieraną aplikacją dla systemu Android.

Trudno się jednak temu dziwić. Producent postawił w jej przypadku na ogromne ułatwienia w komunikacji na linii smartfon – komputer. Twój telefon pozwala już na przeglądanie powiadomień i zdjęć z naszego smartfona, odpisywanie na wiadomości SMS z poziomu komputera oraz na podejrzenie stanu naładowania baterii naszego urządzenia pracującego pod kontrolą Androida. A najciekawsze nowości mają dopiero nadejść. Mowa o wykonywaniu połączeń głosowych za pośrednictwem komputera oraz uruchamianiu na urządzeniach z Windowsem 10 aplikacji Androida.

https://windowsowo.pl/72346/samsung-goni-za-apple-funkcja-takze-w-smartfonach-galaxy/

Sukces Microsoftu cieszy. Koncern z Redmond po raz kolejny udowadnia, że potrafi tworzyć naprawdę funkcjonalne aplikacje dedykowane także konkurencyjnym platformom. Oby Amerykanie nie spoczęli na laurach w rozwijaniu aplikacji Twój telefon. Wierzę bowiem że ma nam ona jeszcze wiele do zaoferowania.

Źródło: Twitter