windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualizacje Aktualności Android Samsung Urzadzenia

Samsung goni za Apple! Pożądana funkcja także w smartfonach Galaxy!

Co prawda Apple nie jest bezpośrednim, rynkowym rywalem Samsunga (m.in. ze względu na zupełnie odmienne oprogramowanie lansowanych przez obydwa koncerny urządzeń), jednak obydwa koncerny często rywalizują między sobą w kwestii innowacji lansowanych na pokładzie swoich urządzeń. Nie inaczej jest tym razem – Samsung wprowadza na pokład swoich niektórych smartfonów, wraz z Androidem 10 funkcję, którą Apple zaprezentowało nam we wrześniu!

Mowa o Slofie, czyli nagrywaniu frontową kamerą smartfona w trybie slow-motion. Samsung co prawda dla swojego rozwiązania nie opracował tak „wyszukanej” nazwy, ale zamierza promować je w przypadku urządzeń pracujących pod kontrolą Androida 10 z One UI 2.0. Nie wiadomo jeszcze natomiast, czy będzie to funkcja zarezerwowana dla flagowców, czy też Koreańczycy zdecydują się także na udostępnienie jej w przypadku niektórych średniopółkowych urządzeń (np. modelu A80). Niemniej jednak Samsung w ten sposób pokazuje nam, że One UI w nowej wersji to nie tylko drobnostki usprawniające codzienne korzystanie ze smartfona, ale i też konkretne, nowe funkcje, które koncern z Korei chce zaoferować wiernym fanom linii Galaxy.

https://windowsowo.pl/72289/elektryzujaca-nowosc-od-xiaomi-fani-marki-beda-zadowoleni/

Z pewnością to nie ostatnia z ciekawych nowości, jakie pojawią się wraz z One UI 2.0 i Androidem 10 dla smartfonów Samsung. Najbliższe tygodnie przyniosą kolejne aktualizacje wersji beta oprogramowania, a wraz z nimi być może kolejne, ciekawe nowości. Oby testy przebiegały sprawnie i owocnie!

Źródło: XDA