windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualizacje Aktualności Apple iOS Urzadzenia

Tak się dba o starsze urządzenia! Apple aktualizuje iPhone 5!

Apple niejednokrotnie pokazywało nam, że potrafi dość długo wspierać swoje urządzenia. Takiego podejscia może pozazdrościć koncernowi z Cupertino Google, które od lat wyraźnie nie radzi sobie z fragmentacją Androida. Mamy ciekawe wieści dla osób, które korzystają jeszcze z iPhone 5. Na wasze urządzenia zmierza ważna aktualizacja, którą wręcz trzeba pobrać!

Zostala ona wydana przez Apple w związku z globalnymi problemami związanymi z pozycjonowaniem GPS. Wydana więc została specjalna łatka rozwiązująca ten problem, mogący się przekładać na synchronizację z iCloud i pobieranie wiadomości e-mail (usługi te bazują bowiem na lokalizacji GPS). Apple zaleca natychmiastowe pobranie jej i aktualizację leciwych już iPhone’ów 5. Postawa koncernu z Cupertino zasługuje na pochwałę – w przypadku urządzeń pracujących pod kontrolą Androida wątpliwym jest, by którykolwiek producent pokwapił się by wydać taka aktualizację w siedem lat po premierze urządzenia – nawet flagowego.

A czy Wy korzystacie jeszcze z iPhone 5? A może tak dobrze wspominacie to urządzenie, że gości jeszcze ono w Waszych szufladach jako telefon rezerwowy? Dajcie nam znać co sądzicie o takich działaniach, jakie zaserwowało właśnie Apple. Czy Waszym zdaniem w przypadku Androida także powinny być one powszechne?

Źródło: informacja prasowa