Windowsowo

Twój portal o nowych technologiach!

Aktualności Android Ciekawostki Plotki/przecieki Urzadzenia Xiaomi

Elektryzująca nowość od Xiaomi! Fani marki będą zadowoleni?

Xiaomi pokazało, że potrafi nawiązać walkę z Huawei o miano najlepszego, chińskiego producenta smartfonów. Jak się okazuje, gigant szykuje dla nas w najbliższym czasie jeszcze dwie ważne premiery. Mowa oczywiście o słuchawkach z rodziny Mi Note 10, które na swój sposób będą bardzo wyjątkowymi urządzeniami.

Xiaomi Mi Note 10 oraz Mi Note 10 Pro mają być bowiem pierwszymi konsumenckimi smartfonami wyposażonymi w aparaty o potężnej rozdzielczości 108 MP! Brzmi imponująco, prawda? Póki co nie wiadomo jednak, czy takie parametry przełożą się bezpośrednio na jakość wykonywanych zdjęć. Nie poznaliśmy jeszcze specyfikacji obydwu urządzeń. Podstawowa wersja smartfona ma jednak – według najnowszych doniesień pracować pod kontrolą Snapdragona 730. Możliwe, że droższa natomiast, pracować będzie w oparciu o Snapdragona 855.

https://windowsowo.pl/72267/microsoft-xcloud-to-nowe-rozdanie-czy-zrewolucjonizuje-branze-gier-komputerowych/

Według wstępnych ustaleń, smartfony mają zostać zaprezentowane jeszcze w tym miesiącu. Nie wiadomo jednak czy i kiedy trafią do sprzedaży w Europie. Pozostaje nam więc uzbroić się w cierpliwość i czekać. Cena – biorąc pod uwagę to, do czego przyzwyczaił nas koncern Xiaomi – raczej nas nie rozczaruje.

Źródło: GSM Arena