windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności

wp7.com.pl – Nasza własna aplikacja

„Na produkcji” jest właśnie nowa aplikacja sygnowana logiem naszej strony. Tak nasza aplikacja:) Jest to nic innego jak prosty czytnik RSS, wyświetlający ostatnie artykuły z naszej strony. Aplikacja nie jest jeszcze w pełni „sprawna” dlatego nie jest dostępna w Marketplace (mamy nadzieje ze niebawem się to zmieni:) ).
Trochę dokładniej o tym jakie funkcje posiada nasza aplikacja: strona główna wyświetla ostatnie posty dodane na stronie wraz z miniaturkami, kolejna strona wyświetla kategorie witryny, ostatnia info o stronie i linki do strony na Facebooku i Twitterze.
Po przejściu do danego artykułu mamy podgląd na artykuł i ostatnie komentarze.
Miniaturka która będzie wyświetlała się w menu będzie wyglądała najprawdopodobniej tak:

wp7.com.pl
wp7.com.pl

Napisałem najprawdopodobniej ponieważ w naszej ekipie brakuje dobrego grafika a to logo zostało ściągnięte z góry strony:) I tu mała prośba do Was. Jeżeli jest wśród Was osoba, której Photoshop lub Gimp nie jest obcy i chciałaby pomóc naszej skromnej ekipie tworzyć aplikację prosimy i informacje na adres info(at)wp7.com.pl. Oprócz miniaturki niezbędne jest również skromne tło:)
Jeżeli aplikacja będzie dostępna w Marketplace niezwłocznie Was poinformujemy abyście mogli być na bieżąco z nowościami ze świata Windows Phone 7.
A oto reszta zdjęć aplikacji: