Windowsowo

Twój portal o nowych technologiach!

Aktualności Android Ciekawostki Samsung Urzadzenia

Rewolucyjny koncept Samsunga Galaxy S11 zaprezentowany w sieci!

Premiera przyszłorocznego flagowca od Samsunga już za kilka miesięcy. Nic więc dziwnego w tym, że zaczyna ona wzbudzać coraz większe emocje. Do sieci zaczynają trafiać pierwsze, fanowskie koncepty smartfona, które wzbudzają wiele kontrowersji, ale i potrafią zaciekawić oraz skłonić do refleksji nad przyszłością smartfonów. Tylko spójrzcie na jeden z nich!

Powyższy koncept przedstawia ciekawą wizję smartfona, który ma być wyposażony w dodatkowy, elastyczny ekran, wysuwany w celu powiększenia obszaru roboczego smartfona. Dodatkowo, urządzenie to miałoby otrzymać kamerkę umieszczoną pod ekranem i wyposażoną w specjalny mechanizm, umożliwiający obracanie jej w momencie wysuwania dodatkowego ekranu. Jest to bardzo śmiały i futurystyczny koncept. Najbardziej w jego przypadku ciekawi mnie obecność małego ekraniku na „pleckach” urządzenia. Być może miałby on służyć wspieraniu wykonywania selfie, bądź po prostu wyświetlać godzinę i najważniejsze powiadomienia.

https://windowsowo.pl/72012/google-nie-zwalnia-tempa-mapy-z-kolejna-nowoscia-ktora-pokochaja-kierowcy/

Wydaje mi się, że prezentowany koncept jest zbyt śmiały, by mógł w najbliższym czasie ujrzeć światło dzienne. Niemniej jednak, biorąc pod uwagę tegoroczne debiuty w segmencie składanych smartfonów możemy się spodziewać, że za kilka dobrych lat tak właśnie będzie wyglądał rynek urządzeń mobilnych.

Źródło: Phone Arena