windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualizacje Aktualności Android Google iOS

Google nie zwalnia tempa. Mapy z kolejną nowością, którą pokochają kierowcy!

Goofle wprowadziło już w tym roku do swoich Map wiele fenomenalnych funkcji. Dzięki nim aplikacja ta wyrasta na lidera rynku rozwiązań dedykowanych nawigacji w trasie, a już wkrótce będzie także pomagać osobom niewidomym i niedowidzącym. Ale to nie koniec nowości na ten rok! Amerykanie mają jeszcze dla nas coś ważnego w zanadrzu!

Często w trakcie, gdy przemieszczamy się z punktu A do punktu B, napotykamy na rozmaite trudności, przed którymi warto ostrzec innych użytkowników dróg. Google chce maksymalnie uprościć ten proces. Amerykanie wprowadzili już możliwość zgłaszania rozmaitych zdarzeń na drodze zarówno w przypadku aplikacji dla iOS, jak i Androida. Dziś natomiast, wspomniana funkcja zostaje wzbogacona o nowe rodzaje zdarzeń. Pozostałych użytkowników Map poinformujemy więc m.in. o robotach drogowych, zamknięciu pasa, niesprawnym pojeździe oraz obiekcie na drodze. Dzięki rozbudowanemu mechanizmowi raportowania zdarzeń drogowych teraz dla wielu z nas korzystanie z aplikacji pokroju Yanosika okaże się po prostu zbędne!

https://windowsowo.pl/71978/google-chrome-dla-smartfonow-z-fenomenalna-funkcja-najwazniejsza-nowosc-od-lat/

Cieszy fakt, że Google stawia na intensywny rozwój swojej aplikacji dedykowanej odkrywaniu nowych miejsc i nawigacji. Podejrzewam, że koncern z Mountain View niejednokrotnie nas jeszcze w tej kwestii zaskoczy – i to może jeszcze w tym roku. A czy dla Was Mapy Google to już podstawowa aplikacja nawigacyjna?

Źródło: informacja prasowa