windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualizacje Aktualności Android Google

Asystent Google 2.0 wniesie zupełnie nową jakość! Sprawdź czym Cię zaskoczy!

Asystent Google jest dostępny w naszym kraju od stycznia. Przez ten czas zdążyliśmy się już do niego przyzwyczaić i często korzystamy z niego w codziennych czynnościach. Wkrótce możemy się doczekać jednak sporych udoskonaleń z nim związanych. Google zapowiedziało bowiem, że ma zadebiutować jego nowa odsłona, która zaoferuje liczne usprawnienia.

Nowy Asystent Google początkowo ma trafić wyłącznie na pokład smartfonów Google Pixel, jednak można się spodziewać, że po pewnym czasie zostanie udostępniony wszystkim użytkownikom smartfonów z Androidem na pokładzie. Google zapewnia, że oprogramowanie to ma być o wiele szybsze od poprzednika. Google zapewnia, że nie są to czcze słowa i że nowy Asystent ma być 10 razy szybszy, niż obecnie. Ponadto zmieni się jego interfejs (ma być jeszcze bardziej przejrzysty i intuicyjny). W tej kwestii potwierdzone zostały przecieki, które wskazywały na całkowicie przemodelowany interfejs Asystenta po wywołaniu go środkowym klawiszem ekranowym smartfona.

Obietnice obietnicami. Ale żeby przekonać się, czy faktycznie nowa odsłona Asystenta Google będzie taka rewolucyjna, musimy poczekać na start testów tej wersji popularnej usługi. Miejmy nadzieję, że wystartują one jeszcze w tym roku!

Źródło: Google